$95.00
The Bobo Batten Fix is a sleek new addition to the Bobo collection, blending Art Deco elegance with contemporary style. Available in sophisticated black or antique gold finishes, this fixture adds a touch of timeless luxury to any space.
| Weight | 1.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22.5 × 22.5 × 26 cm |
| Mounting Type | Batten Fix |
| Physical Colour | Antique Gold Opal Matt, Black Clear, Black Opal Matt |
| Colour Group | Black, Clear, Gold, Matt, Opal |
| Watts | 40w |
| IP Rating | IP20 |
| Diameter | 200mm |
| Input Voltage | 240V |