$159.00
| Weight | 0.76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 8 × 18 cm |
| Mounting Type | Downlight |
| Physical Colour | Black, White |
| Colour Group | Black, White |
| Watts | 18w |
| Colour Temperature (CCT) | 3000k – Warm White, 4000k – Neutral, 5000k – Soft Daylight, Colour Selectable |
| Lumens | 1350lm |
| IP Rating | IP20 |
| Dimming Options | Dimmable |
| Diameter | 157mm |
| Input Voltage | 240V |
| LED | LED |