$35.00
This versatile batten fix will seamlessly integrate into various interior aesthetics due to its sleek and compact design. Available as a table lamp and comes in 4 colour options to complement your design options.
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22.5 × 15 × 15 cm |
| Mounting Type | Batten Fix |
| Physical Colour | Black Oak, White Copper, White Oak |
| Colour Group | Black, Black Oak, Timber, White, White Oak |
| Watts | 25W |
| IP Rating | IP20 |
| Diameter | 150mm |
| Input Voltage | 240V |