$104.00
The GRACE 23 is a wonderful prism beaded basket, that easily fits to your existing batten light socket. The black metal frame is contrasted with frosted beads, creating a magnificent cosy atmosphere.
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 7 × 26 cm |
| Mounting Type | Batten Fix |
| Physical Colour | Black Frost |
| Watts | 60w |
| Colour Group | Black, Frosted |
| IP Rating | IP20 |
| Diameter | 230mm |
| Input Voltage | 240V |