$119.00
Chic and elegant, the Satillo table lamp adds a touch of elegance with its gold accents and satin finish. Available in black, grey, or white, it’s the perfect blend of style and simplicity for bedside tables, desks, or reading nooks.
| Weight | 1.73 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 29 × 29 cm |
| Mounting Type | Table Lamp |
| Physical Colour | Black, Grey, White |
| Colour Group | Black, Grey, White |
| Watts | 25W |
| IP Rating | IP20 |
| Diameter | 250mm |
| Input Voltage | 240V |