$219.00
The Rosner range of floor and table lamps features durable iron construction with a unique sand finish, available in black or white. Each lamp in this range includes a hint of gold detailing on the adjustable lamp head, offering both style and functionality for any space.
| Weight | 3.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 61 × 29.5 × 19.5 cm |
| Mounting Type | Floor Lamp |
| Physical Colour | Black, White |
| Colour Group | Black, White |
| Watts | 6w |
| IP Rating | IP20 |
| Input Voltage | 240V |