$20.12 Original price was: $20.12.$17.44Current price is: $17.44.
750lm, 3K/4K/6K, ripple resistant filtering, white
| Beam Angle | 90° |
|---|---|
| Colour Temperature (CCT) | 3000k – Warm White, 4000k – Neutral, 6000K – Daylight, Colour Selectable |
| Cover Diameter | 110mm |
| Cut Out | 90mm |
| Depth | 55mm |
| Input Voltage | 240V |
| IP Rating | IP44 |
| Lifetime | 50,000Hrs |
| Lumens | 750lm |
| Physical Colour | White |
| Watts | 7w |