$9.60
| Weight | 0.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7.8 × 1.1 × 1.1 cm |
| Mounting Type | Downlight |
| Physical Colour | Nickel |
| Watts | 10w |
| Colour Group | Nickel |
| Colour Temperature (CCT) | 3000k – Warm White |
| Lumens | 890lm |
| IP Rating | IP20 |
| Dimming Options | Dimmable |
| Diameter | 110mm |
| Input Voltage | 240V |
| LED | LED |