$13.90
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 12 × 6 cm |
| Mounting Type | Downlight |
| Physical Colour | White |
| Watts | 9w |
| Colour Group | White |
| Colour Temperature (CCT) | 3000k – Warm White, 4000k – Neutral, 5700k – Daylight, Colour Selectable |
| IP Rating | IP20 |
| Dimming Options | Dimmable |
| CRI | >90 |
| Diameter | 105mm |
| Input Voltage | 240V |
| LED | LED |