$98.00
The versatile Ohh table lamp adds that Scandi design to any room of your home. The diagonal arm supports a mouth blown opal matt glass globe. Also available as floor lamp.
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 25 × 30.5 cm |
| Mounting Type | Table Lamp |
| Physical Colour | Antique Gold, Black Opal Matt |
| Colour Group | Black, Gold, Matt, Opal |
| Watts | 25W |
| IP Rating | IP20 |
| Diameter | 150mm |
| Input Voltage | 240V |