$195.00 Original price was: $195.00.$170.77Current price is: $170.77.
Features:
• Concept Aluminium wall light
• Aluminium White finish with gold insert
• IP rating: IP20
• Input power: 240v
• 2w G9 LED globe
• 3 years replacement warranty (items ordered after 01/01/22)
| Colour Temperature (CCT) | 3000k – Warm White |
|---|---|
| CRI | 80 |
| Depth | 80mm |
| Input Voltage | 240V |
| IK Rating | IK08 |
| IP Rating | IP20 |
| Lumens | 120lm |
| Material | Aluminium |
| Physical Colour | Black |
| Warranty | 3 Year |
| Watts | 2w |