$16.00
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 9.5 cm |
| Mounting Type | Wall Bracket |
| Physical Colour | Nickel, White |
| Colour Group | Nickel, White |
| Watts | 3w |
| Colour Temperature (CCT) | 5000k – Soft Daylight |
| Lumens | 200lm |
| IP Rating | IP20 |
| Diameter | 85mm |
| Input Voltage | 240V |